HUNTERS

20231213_112339
Assos Hunters Hotel Wellness Deneyimi

Assos Hunters Hotel, misafirlerine unutulmaz bir Wellness deneyimi sunmak için özenle tasarlanmıştır. Otelimizde, bedeninizi dinlendirmek, ruhunuzu yenilemek ve zihinsel olarak gevşemek için çeşitli imkanlar bulabilirsiniz.

Wellness Hizmetleri:

Masaj Terapileri: Profesyonel masözlerimiz, rahatlama, derin doku, aromaterapi gibi çeşitli masaj teknikleriyle vücudunuzun ihtiyaçlarına yönelik özel seanslar sunarlar. Her masaj seansı, misafirlerimizin stresini azaltmak, kas gerginliğini hafifletmek ve tam bir gevşeme sağlamak amacıyla özenle tasarlanmıştır.

 

Wellness Olanakları:

Otelimizin özel spor etkinliklerine katılabilir, bedeninizi güçlendirirken zihinsel olarak da rahatlamanızı sağlayacak aktiviteler sunarız.

Sauna: Sağlık açısından faydalarından yararlanabileceğiniz, rahatlatıcı sauna seçeneklerimiz vardır. Doğal kaynaklardan gelen suyun ve sıcaklığın rahatlatıcı etkisini deneyimleyebilirsiniz.

Buhar Banyosu: Cilt bakımı için önemli bir yere sahip olan buhar banyosu, yüz bölgesinde bulunan siyah noktaların yumuşayarak daha rahat bir şekilde çıkmasını sağlar. Buhar banyosu aynı zamanda sinüslerinizi açar, burun tıkanıklığını azaltır ve solunum yollarını rahatlatır. Her yaşta insan için kullanımı uygun olan bir yöntemdir.

Jakuzi: Kasların fazlasıyla gevşemesini ve rahatlamasını, sinir uçlarına dokunarak kasların uyarılmasını sağlayarak kas ağrılarının ve kas tutulmalarının önüne geçmektedir. Jakuzi, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olmakta, vücutta bulunan zararlı toksinlerin atılmasında da etkili olmaktadır.

Assos Hunters Hotel, konuklarına benzersiz bir Wellness deneyimi sunmak için modern olanaklarla donatılmıştır. Misafirlerimizin sağlık ve huzur içinde bir konaklama geçirmelerini sağlamak amacıyla her detayı özenle planladık.

 

20231213_112446
Call Now Button